KONST / Litografier / Färglitografi 13862091
*
nr 1386 2091
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 140/360. Motivet: 52x72 cm, yttermått inklusive ram: 73x93 cm
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 mars 2021
kl 20:46:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/3 20:28:59
1
Vinnande bud
- Tema
22 mar
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:03
*
Färglitografi
Läs mer om Grafik
nr 1386 2091
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 140/360. Motivet: 52x72 cm, yttermått inklusive ram: 73x93 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/3 20:28:59 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
22 mar
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:03